Çiçek gibi Hediye Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

BKM Express Kampanyası

Lezzetlibuket.com'da BKM Expresslilere Özel 100 TL ve üzeri 30 TL anında indirim!

BKM

• Kampanya, Lezzetlibuket.com veya Lezzetlicicek.com'da 15.01.2018 - 10.03.2018 tarihleri arasında geçerlidir, BKM Express ile 100 TL ve üzeri ödeme yapıldığında 30 TL indirim kazandırır.

• Kampanya BKM Express ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim verilecektir. Ek ürün, yol ücreti indirime dahil değildir. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez ve indirimli ürünlerde geçerli değildir. 

• Kampanyadan ilk 1.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Kampanyadan faydalanmak için ödeme şeklinizi BKMEXPRESS olarak seçmeniz yeterli olacaktır, otomatik olarak 100 TL ve üzeri alışverişlerde indiriminiz uygulanacaktır.  Başka indirim kodu ile BKM Express ödemesi yapılmak istendiğinde sadece BKM Exress indirimi geçerli olacaktır. 

• Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 

• BKM ve Lezzetlibuket.com ve Lezzetlicicek.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

• Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul - Ataşehir-Avcılar-Levent, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli(Gebze), Kayseri,Konya, Malatya, Manisa,Mersin). Lezzetlicicek.com tüm şehirlerde teslimat alanlarında geçerlidir.

• Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 9 TL'dir. Sepet tutarı toplam ödemede 60 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat ücretsizdir.