Çiçek gibi Hediye Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08

Akbank Axess Anneler Günü Kampanyası

Axess’e özel Lezzetlibuket.com’da 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında %20 indirim!

axess

 

İndirim kampanyası koşulları:    

• Kampanya kapsamında lezzetlibuket.com'da 30 Nisan -31 Mayıs 2021 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında %20 indirim sunulmaktadır.

• Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.

• Ödeme adımında anında indirimli tutar gelecek ve indirimli olarak alışveriş tamamlanacaktır.

• Diğer kampanyalarla indirim birleştirilemez. Ek ürünler ve teslimat ücretlerinde indirim geçerli değildir.

• Kampanyaya Sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.

• Bir müşteri kampanyadan birden fazla faydalanabilir, her yapılan alışverişte indirim kazanabilir.

• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

• Akbank T.A.Ş. ve Favorya Ltd. Şti. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.