Çiçek gibi Hediye Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın

Lezzetli Buket Kurumsal Hizmet Çözümler

Kurumsal Hizmetler
Müşterilerinize ve çalışanlarınıza Lezzetli Buket gönderin lezzet çiçeklerimizle iş yaşamınıza renk katın. Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Lezzetlibuket, kurumların hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Lezzetli Buket bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir.

Lezzetli Buket, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti birarada sunmaktadır;

Ürünler
E-ticaret alanında dünya standartlarında bir alışveriş ortamı yaratan Lezzetli Buket; Kurumsal Satış, ölçeği ya da ihtiyacı ne olursa olsun tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Lezzetli Hediye, Kurumsal Satış hizmeti ile, kurumların bütün ihtiyaçları hızlı ve etkin bir biçimde, tüketici ihtiyaç ve beğenisini göz önünde tutarak sağlamaktadır.

Kalite
Lezzetli Hediye’nin bilgi ve deneyimi ile oluşturulan kurumsal satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete yönelik en uygun çözüm, en doğru yapıda firmalara ulaştırılır. Kurumsal Satış hizmetinin temel ilkelerinden olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Lezzetli Buket vizyonu ile geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade etmektedir. Lezzetli Hediye’nin Kurumsal Satış hizmeti ile ulaşmaya çalıştığı bir başka hedef de konusunda uzman personeli ile kurumsal ihtiyaçları en kaliteli hizmetle karşılamaktır.

Destek
Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda; mağazalar, telefonla satış ve internetten satış alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine sabah 7 akşam 24 saatleri arası hizmet sunabilmektedir. Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti, sağladığı sevkiyat hızı ile Lezzetli Buket Kurumsal Satış, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürmektedir. Lezzetli Hediye Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümü ile de devam ettirmektedir. Talebe özel hizmet anlayışını Lezzetli Buket kurumsal kimliği ile bütünleştiren Kurumsal Satış, firmaların ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel ve 4x4’lük bir hizmet bütünü sunmaktadır.

Güven
Lezzetli Buket tüm faaliyetlerinde, gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. Lezzetli Buket’in bir hizmeti olan Kurumsal Satış ‘ta da karşılıklı güven ilkesi prensip edinilmiştir.

İletişim bilgileri:
Telefon : 0216 468 70 07
E-mail: info@LezzetliBuket.com