Çiçek gibi Hediye Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın

Hakkımızda LezzetliBuket.com

Güzel, sağlıklı, şık hediyeler için LezzetliBuket.com

Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Üstelik hediye kadar değerli, özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Meyvesepeti, çiçeksepeti şeklinde kek,kurabiye veya çikolata hediye edin farkı yaşayın.

Hediye almak istiediğiniz değerli bir kişi var. Özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Meyvesepeti, çiçeksepeti şeklinde kek,kurabiye veya çikolata hediye edin farkı yaşayın.


Gelin bu karmaşaya bir son verelim…

Lezzetlibuket.com olarak tüm bunlara tek noktada çözüm ürettik: Siz hediyenizi seçin, özel mesajınızı belirtin, biz teslim edelim, siz takdirleri toplayın.


Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran "bütünsel hizmetimiz" neleri kapsıyor?

"Zaman" en kıymetli varlığımız : Hediye arama zahmetine girmeden, görsel ve lezzetli hediye ve sepet çiçeklerimizden birini seçip kolayca sipariş verebilirsiniz.


Hediyeniz aynı gün alıcıya teslim : Şubelerimizin bulunduğu illerde, saat 15:00'a kadar vereceğiniz siparişler, siparişin verilişiyle istenilen teslimat saati arasında en az 3 saat olmak koşulu ile aynı gün içerisinde teslim edilir.Lezzetlibuket.com: Lezzetli Çiçek Sepeti olan her çeşidi meyve, kek, kurabiye, çikolata, truffle lezzet topları, draje ile sizlerle


"Alıcısına Memnuniyet" garantili: Birbirinden görsel ve lezzetli çiçeklerle, müşterilerimiz nezdinde kazandığımız beğeni sayesinde, "klasik çiçek" anlayışını da değiştirmekteyiz.


Duygulara özel mesajlar : Hediyenin alıcısına özel belirteceğiniz mesajınızı, ister mesaj kartlarımızdan birine ister kurabiye üzerine yazdırabilir, böylece şükran ve övgü dolu geri dönüşler alabilirsiniz.


Hediyenizin ulaştığına dair mesaj : Şubemizin bulunduğu illerde yaptığımız teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekteyiz.


Makul Fiyatlama : Türkiye genelinde şubeler ve kargo ile hizmet bütünü sistemi ile çalışıyoruz, kurduğumuz "aynıgün butik üretim-teslimat altyapısı" ve makul fiyatlandırma ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.


LezzetliBuket.com Nasıl Oluştu?

Klasik hediyeler veya "sade bir çiçek" gönderme anlayışı, yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda farklı türde bir hediye de sunmak istiyoruz. İşte lezzetlibuket.com bu anlayıştan hareketle doğdu. Artık lezzetlibuket.com Lezzetli Hediyeler ile sevdiklerinize hem "çiçek görselliği" hem de lezzetli ve keyifli tatlar hediye ederek fark yaratabilir; böylece haklı ve övgü dolu teşekkürler alabilirsiniz.

LezzetliBuket.com ürünleri;

- Hijyenik şartlarda üretilmektedir.
- Katkı maddesi ve koruyucu madde içermediğinden taze tüketilmesi önerilir.
- Kullanılan çikolata, şekerleme ve gıda boyalarının tümü Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur.

Keyif yaratmak ve bunu sevdiklerinizle buluşturmak dileğiyle...

Lezzetli çiçek gibi günler dileriz..